האם החלקת שיער משקמת יכולה לפגוע בשיער?

החלקת שיער היא אחת משיטות טיפוח השיער הנפוצות ביותר. עם זאת, זה יכול גם להזיק לשיער שלך. כיום, ישנם סוגים רבים ושונים של תסרוקות הדורשות החלקה. אם את גם רוצה לשמור על שיער חלק וגם רוצה לשמור על שיער בריא, הכירי תכשירי החלקה משקמת לשיער.

מאמר זה יעזור לך להבין מדוע עלייך לבצע החלקת משקמת. אחת התפיסות המוטעות הגדולות ביותר לגבי החלקת השיער היא, שזה יגרום לו להיראות בריא יותר. זה לא תמיד נכון. יש אנשים שמשתמשים יותר מדי בחום במהלך התהליך, ובסופו של דבר פוגעים בבריאות השיער, בזמן שהם רוצים לשפר את המראה שלו. אנחנו כמובן מדברים על שימוש במחליקי שיער חשמליים לעומת שימוש בתכשירי החלקה משקמת לשיער.

שיטות שונות ליישור והחלקת שיער – מה חשוב לדעת?

שיטות שונות ליישור כוללות: מבוסס חום, מבוסס כימי, מבוסס החלקות פורמלין ועוד. מחליקים מבוססי חום מסתמכים על חום כדי להחליק תלתלים או גלים לקבוצות שיער קטנות וחלוקת יותר, מה שמאפשר נראות אחרת של השיער.

מחליקים המבוססים על כימיקלים משתמשים במרכיבים כמו אמוניום תיוגליקולט או פוליווינילפירולידון כדי ליצור שכבה, שלמעשה מונעת מלחות להתרכז מעל פני השטח של הקרקפת שלך. חשוב לציין, בימינו יש כבר לא מעט שיטות החלקת שיער שנחשבות אסורות לשימוש על ידי משרד הבריאות וה-FDA האמריקני.

האם אפשר לפגוע בשיער במהלך החלקת שיער משקמת?

יש אנשים שחוששים שהם יפגעו בשיער עם טיפול החלקה, אבל הפחדים האלה לא צריכים למנוע ממך לנסות את זה. יש הרבה יתרונות לתהליך. האחת היא שהטיפול עוזר להפחית את משך הזמן הדרוש לייבוש השיער ועיצובו בבוקר.

התשובה טמונה בעובדה, שמחליקים רבים אינם קבועים והשיער שלך יחזור למצבו הטבעי ברגע שתפסיקי להחליק אותו. אם את רוצה לשמור על שיער חלק, אז יש צורך בהחלקת שיער משקמת כדי שהמרקם הטבעי שלך ישמר. כמו כן, כדי שהתהליך לא יפגע בקרקפת שלך או ישאיר תופעות לוואי לא רצויות על השיער שלך.

החלקת שיער משקמת של ביאורגניק – BIORGANIC

הרבה אנשים נבהלים מהמחשבה שהם צריכים להחליק את שיערם. כתוצאה מכך, הם בוחרים לא לעשות את זה כי הם מאמינים שהתהליך יהיה קשה וייקח זמן. אבל אנחנו יודעים מה הכי טוב לשיער שלנו, אז אנחנו צריכים לבחור את הצעדים שננקוט בהם. אם את מעוניינת בהחלקת שיער משקמת, אנו ממליצים להכיר את מוצרי ביאורגניק – החלקת שיער משקמת ללא פורמלין.